Informace k zahájení nového školního roku

  • Aktuality


Vážení rodiče a milí žáci,

dovolte mi, abych Vás všechny srdečně pozdravila na začátek nového školního roku 2021/2022. 

Ráda bych Vám představila aktuální informace k zahájení nového školního roku. Dle MŠMT děti v mateřské škole od 1.9.2021 nebudou nosit žádné krytí úst a nosu a nebudou absolvovat žádné povinné testování. Jediné upozornění se týká zodpovědného přístupu rodičů a sledování zdravotního stavu dítěte. V případě projevů infekčního onemocnění nesmí dítě docházet do MŠ. Rodiče při vstupu do budovy MŠ musí mít nasazen RESPIRÁTOR a svoji dobu pobytu v MŠ musí minimalizovat.

V základní škole proběhne povinné antigenní testování 1.9., 6.9. a 9.9. Testování prvňáčků proběhne až 2.9.2021. 

Děkuji za pochopení a Váš zodpovědný přístup. 


Mgr. Jana Součková